AktualnościInformacje o targach oraz innych ważnych wydarzeniach

Stół lakierniczo-szlifierski Stół lakierniczo-szlifierski

Przeznaczony jest do malowania lub szlifowania drobnych elementów. W zależności od wielkości stołu i wielkości detali, można na nim zmieścić jednorazowo od jednego do kilkunastu detali. Stół wyposażony jest w odpowiednie filtry i wentylacyjny układ wyciągowy z wentylatorem przeciwwybuchowym. Posiada regulowaną wysokość położenia która umożliwia pracę z różnymi detalami oraz ułatwia pracę osobom o różnym wzroście.

Czytaj więcej
Ściana malarska z układem odzysku farby wodnej Ściana malarska z układem odzysku farby wodnej

Ściana malarska ASTHERM to nasza nowa konstrukcja która umożliwia intensywną i bardziej wydajną pracę z materiałami lakierniczymi na bazie wody. Schładzane powierzchnie układu odzysku skraplają wykorzystywaną w procesie farbę wodną i pozwalają na jej ponowne użycie ograniczając tym samym bieżące zużycie farby i redukując koszty malowania.

Czytaj więcej
Ściana malarska z wydajnymi filtrami Ściana malarska z wydajnymi filtrami

Prezentowana tutaj ściana malarska to kolejna nasza nowa konstrukcja. Wyposażona została w specjalne filtry o bardzo dużej chłonności pyłu dochodzącej do 150 kg/m2, co w porównaniu do najczęściej stosowanych filtrów „harmonijkowych" jest wartością ponad 8 krotnie większą.

Czytaj więcej
Wyciąg stanowiskowy Wyciąg stanowiskowy

To nasza nowa konstrukcja. Jej zasadnicza zaleta to mobilna konstrukcja, umożliwiająca łatwe przemieszczanie i postawienie jej w potrzebnym akurat miejscu. Pozwala na podłączenie jednocześnie pracujących dwóch stołów lakierniczo-szlifierskich.

Czytaj więcej
Nowe konstrukcje - piec lakierniczy Nowe konstrukcje - piec lakierniczy

Piec zaprojektowany i zbudowany na specjalne zamówienie przemysłu lotniczego. Wnętrze zostało wykonane z blachy kwasoodpornej. Jest to konstrukcja modułowa umożliwiająca wstawienie całej konstrukcji nawet przez niewielki otwór drzwiowy i zmontowanie jej na miejscu użytkowania. Temperatura pracy 220 st. C, ogrzewanie elektryczne.

Czytaj więcej
ASTHERM na targach DREMA 2014 ASTHERM na targach DREMA 2014

W dniach 16 - 19.09 2014 braliśmy udział w największej imprezie targowej naszej branży - Międzynarodowych Targach DREMA 2014. Zaprezentowaliśmy nasze najnowsze konstrukcje, m.in. ściany malarskie. Przedstawiona oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem i mamy nadzieję, zaowocuje nowymi kontraktami w przyszłości.

Czytaj więcej
Katalog ASTHERM do pobrania Katalog ASTHERM do pobrania

Już jest! - Katalog ASTHERM – zapraszamy do pobrania - wystarczy kliknąć w obrazek tytułowy.

Czytaj więcej
ASTHERM dla firmy Lucchini Polska ASTHERM dla firmy Lucchini Polska

Na wiosnę 2014 w firmie Lucchini Polska w jej zakładzie w Mińsku Mazowieckim, została oddana do użytku kompletna linia do nakładania zabezpieczeń antykorozyjnych. Na całość instalacji składa się przejazdowa kabina malarska, dwie kabiny suszące i kabina myjni.

Czytaj więcej
ZMIANY - nowa strona www ZMIANY - nowa strona www

Witamy w nowej odsłonie firmowej strony internetowej firmy ASTHERM. Strona została przede wszystkim unowocześniona wizualnie a patrząc od strony technologicznej – została napisana od nowa z zastosowaniem metod   Responsive  Design,

Czytaj więcej
Od 2008 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy informacje potwierdzające naszą wiarygodność. Od 2013 roku działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015 - numer naszego certyfikatu: 12 100 45513 TMS.
Astherm Sp. z o.o.

05-540 Ustanów, Polska
ul. Sadowa 10

KRS: 0000232042
NIP: 123-10-48-349
Nr konta: 09 1910 1048 2787 7758 1378 0001